Wiosenne czapki do biegania

Jak na wiosnę przystało raz za oknem mamy piękną, słoneczną pogodę a raz deszczową aurę. Temperatury też nie zawsze rozpieszczają a zwłaszcza, jeśli biega się wczesnym rankiem lub wieczorem. Dlatego też warto zadbać o odpowiednie nakrycie głowy, które w zależności od potrzeb – albo ochroni przed zimnem, albo przed słońcem.

Pierwsza propozycja czapki do biegania pochodzi od Asics. Model Performance Beanie idealnie chroniący przed zimnem uszy, sprawdzi się podczas treningów w chłodniejsze dni. Wygodna czapka o dwustronnej konstrukcji posiada elementy odblaskowe, które poprawiają widoczność, szczególnie po zmroku. Jest bardzo lekka i świetnie odprowadza wilgoć jednocześnie dostarczając ciepło.

Druga propozycja to bardzo wygodna czapka z daszkiem Under Armour, która idealnie sprawdzi się podczas już nieco cieplejszych dni i ochroni przed słońcem. Rewolucyjna technologia ColdBlack odbija promieniowanie podczerwone oraz słoneczne zapewniając wysoki komfort w słoneczne dni. Zastosowane odblaski poprawiają bezpieczeństwo biegacza w trakcie treningów po zmroku.

Trzecia propozycja, doskonała na ciepłe, słoneczne dni to czapka z daszkiem Adidas climacool 3-Stripes Running Cap. Panele wentylacyjne ClimaCool, w które została wyposażona, zapewniają poczucie przyjemnego chłodu.