Buty Adidas Supernova Glide 7 Białe- recenzja

Odpowiednie obuwie do biegania ma ogromne znaczenie, jeśli chcemy, aby nasze stopy były w pełni bezpieczne. Adidas Supernova Glide 7 do buty doskonałe pod każdym względem. Dostępne są zarówno w wersji dla pań jak i dla panów. Tego modelu buty do biegania sprawiają, że w czasie uprawiania tego sportu czujemy się wyjątkowo komfortowo. Na uwagę zasługuje podeszwa jaką tu zastosowano.

Zaletą obuwia jest również zastosowanie specjalnej gumy Continetal TM, która w połączeniu z najnowocześniejszymi technologiami Formotion daje gwarancję, że nasza stopa będzie zabezpieczenia podczas każdego kontaktu z podłożem.

Materiał z jakiego wykonano środkową podeszwę butów jest dobrej jakości i dopasowuje się do wykonywanych kroków. Z takim obuwiem można spędzić na bieganiu o wiele więcej czasu. Wygląd butów również budzi zachwyt. Cholewka wykonana z bezszwowej siateczki sprawia, że buty mają wyjątkowy design. Stopa ma zagwarantowaną odpowiednią wentylację, dzięki czemu nawet podczas dłuższego biegania stopy nie będą mokre. Do wyprodukowania obuwia wykorzystano technologię boost. Jest to specjalna pianka, która składa się z tysięcy maleńkich kapsułek, które oddają energię podczas biegania. Ocena obuwia jest naprawdę wysoka. Są to godne swojej ceny buty do biegania zarówno dla kobiet jak i dla mężczyzn.

źródło: http://www.dobiegania.pl/buty-do-biegania-meskie-adidas-adidas-supernova-glide-niebieski-p-11681.html