Adidas Supernova Glide Boost 7 – innowacja na miarę XXI wieku

Nowa propozycja Adidasa to innowacyjny model butów do biegania, które zyskały uznanie profesjonalnych sportowców na całym świecie. Bieganie może stać się teraz prawdziwie komfortowe dzięki odzyskiwaniu całej energii przeznaczonej na wykonanie kroków.

Unikalna podeszwa wykonana z gumy Continetal TM w połączeniu z technologią Formotion® zapewnia jeszcze lepszą równowagę oraz przyczepność i komfort w kontaktach stopy z podłożem. Środkową podeszwę boost™ wykonano z lekkiego i nowoczesnego materiału, który reaguje na każdy krok, sprężając się i rozprężając. W ten oto sposób energia przeznaczana na wykonanie ruchu, nie przechodzi w podłoże, tylko wraca do biegacza.

Model tych butów do biegania dodatkowo wyróżnia się siateczkową i bezszwową cholewką, która powoduje, że buty są lekkie i odpowiednio giętkie, prawidłową wentylacją stopy oraz systemem stabilizującym śródstopie. Buty do biegania Adidas Supernova Glide Boost 7 dostępne są w dwóch wariantach – damskim i męskim w różnych kolorach. Swobodnie mogą z nich korzystać zarówno profesjonaliści, jak i sportowi amatorzy. Buty te są dobrym sposobem na przekraczanie swoich dotychczasowych możliwości i bicie nowych rekordów.

źródło: dobiegania.pl